Блог рефлексії. Intel-10

вівторок, 27 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 8

Дізналась, яким чином створення системи оцінювання допоможе мені покращити навчальний процес.
Опубліковано Unknown о 06:32
Надіслати електронною поштоюОпублікувати в блозіПоділитися в XОпублікувати у FacebookПоділитися в Pinterest

Немає коментарів:

Дописати коментар

Новіша публікація Старіша публікація Головна сторінка
Підписатися на: Дописати коментарі (Atom)

Про мене

Unknown
Дивитися мій повний профіль

Архів блогу

  • ▼  2014 (12)
    • ▼  травня (12)
      • Рефлексія. Модуль 11
      • Рефлексія. Модуль 10
      • Рефлексія. Модуль 9
      • Рефлексія. Модуль 8
      • Рефлексія. Модуль 7
      • Рефлексія. Модуль 6
      • Рефлексія. Модуль 5
      • Рефлексія. Модуль 4
      • Модуль 2. Рефлексія
      • Модуль 3. Рефлексія
      • Рефлексія. Модуль 1
      • Привітання
Тема "Водяний знак". На платформі Blogger.