субота, 31 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 10

Сьогодні, на занятті Модуля 10, ми обговорили як можна використовувати різні техніки постановки запитань та визначилися з поняттям фасилітації. Розглянули наявність усіх складових Портфоліо. Цікавими для мене, як для вчителя, стали обговорення яким чином я можу ефективніше навчати учнів у ролі фасилітатора та яким чином я можу використовувати компютерні технології для підтримки процесу самостійного навчання учнів.

Немає коментарів:

Дописати коментар