субота, 31 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 11

Ознайомилась з Планами вивчення тем інших учасників тренінгу.Тепер самим головним для мене буде систематизувати отримані знання та передати їх дітям.Дякую за спільну навчальну працю!

Немає коментарів:

Дописати коментар