Блог рефлексії. Intel-10
субота, 31 травня 2014 р.
Рефлексія. Модуль 11
Ознайомилась з Планами вивчення тем інших учасників тренінгу.Тепер самим головним для мене буде систематизувати отримані знання та передати їх дітям.Дякую за спільну навчальну працю!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар